17 września 2023

Koncert „Maryja łączy pokolenia”

W niedzielę, 17 września, podczas niedzielnego koncertu „Maryja łączy pokolenia” wspólnie świętowaliśmy jubileusz 900-lecia istnienia Diecezji Włocławskiej.

To wyjątkowe wydarzenie było także częścią przygotowania do zbliżającego się w naszej parafii nawiedzenia Matki Boskiej Częstochowskiej w znaku kopii Ikony Jasnogórskiej. Wystąpili dla nas znani, polscy artyści: Halina Frąckowiak, Golec Uorkiestra, Małgorzata Szarek, Marcin Staszek, Mateusz Ziółko oraz chór Projekt Uwielbienie. Podczas koncertu usłyszeliśmy najpiękniejsze pieśni maryjne, pieśni uwielbienia, a także utwory z własnego repertuaru wykonawców. To był wieczór pełen niezwykłych muzycznych i duchowych wrażeń.

Parafia NMP Królowej Polski w Kruszynie

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Kruszynie – parafia rzymskokatolicka, znajdująca się w diecezji włocławskiej, w dekanacie brzeskim